Buduj i ścigaj się - ikona aplikacji

Buduj i ścigaj się

Tom i Jerry

Buduj i ścigaj się

Opis

NA MIEJSCA...WYBIERZ ULUBIONĄ KRESKÓWKĘ BOOMERANG!

To znakomita gra dla całej rodziny. Dzieci, wspólnie z rodzicami, mogą bezpiecznie budować samochody, by ścigać się nimi w trakcie gry! Z którą z ulubionych postaci Boomerang chcesz stanąć w szranki? Czekają na Ciebie:

・Scooby-Doo i Velma
・Tom i Jerry
・Hapcio wyczynowiec i Bella - Balerina Hapcio
・bohaterowie z Odlotowych wyścigów: Penelopa Samwdzięk, Dick Dastardly i Muttley
・Królik Bugs i Ptaszek Tweety

GOTOWI…PODRASUJ SWÓJ SAMOCHÓD
Gaz do dechy! W grze Boomerang buduj i ścigaj się możesz nie tylko ścigać się z ulubionymi postaciami Boomerang, ale także zbudować ich samochód! Przekonaj się, w jaki sposób możesz stworzyć swoją wymarzoną brykę!

WYBIERZ RODZAJ NADWOZIA
Jakiego rodzaju samochód chcesz stworzyć? Pełne wdzięku pudło, a może beczkę na kołach? wybór należy do Ciebie!

WYBIERZ KOŁA
Podobno jeśli coś ma kształt okręgu, to można to wykorzystać jako koło! Miksuj i dobieraj różne koła, np. koła od roweru, pączki, tarcze i wiele innych! Znajdź koła, które będą najlepiej odpowiadały Twojemu stylowi!

NOWY LAKIER
Chcesz, żeby Twoja super szybka bryka była w kolorze niebieskim? A może bardziej odpowiada Ci różowy kabriolet? Przemaluj swój samochód na wszystkie kolory tęczy!

CZAS NA GADŻETY
Udekoruj swój samochód kilkoma gadżetami, takimi jak błyskawice, serca, gitary elektryczne, gigantyczne silniki czy płomienie! Możesz nawet naklejać naklejki ze swoimi ulubionymi postaciami! Zdobywaj dodatkowe punkty w trakcie wyścigów i zamieniaj je na odlotowe ozdoby, które ożywią Twój samochód! 

START...WYŚCIGI CZAS ZACZĄĆ!
Gdy Twój samochód i kierowca będą już gotowi, możesz śmiało ruszać w drogę! Ścigaj się z popularnymi postaciami Boomerang i unikaj przeszkód w wyścigu o zwycięstwo!

Zrzuty z ekranu