Boomerang Zabawa - ikona aplikacji

Boomerang Zabawa

Tom i Jerry

Boomerang Zabawa

Opis

Boomerang Zabawa to miejsce, w którym młodsze dzieci mogą ożywić swoje ulubione postacie z kreskówek! To bezpieczna i dostosowana do wieku aplikacja, w której dzieci mogą grać w gry, oglądać zabawne filmy, bawić się z uroczymi zwierzątkami i wyrażać swoją kreatywność poprzez rysowanie i kolorowanie – jednocześnie spotykają swoje ukochane postacie z programów Boomerang. W jednej aplikacji zebraliśmy najlepsze gry, aktywności i wspaniałe filmiki dla waszych dzieci!

Ukochane klasyczne kreskówki
W aplikacji Boomerang Zabawa znajdziecie najlepsze i najbardziej ukochane postacie z kreskówek! Są supersłodkie, superzabawne, zawsze urocze i tylko odrobinę pyskate! W Boomerang Zabawa nigdy nie wiesz, jaką postać zaraz spotkasz. Od wielkiego niedźwiedzia Grizzy’ego z „Grizzy i lemingi” po najmniejszą (ale bardzo odważną) mysz Jerry z „Toma i Jerry’ego” – w tej aplikacji nikt nie jest za mały ani za duży! Chcecie więcej? Mamy psiego detektywa Scooby’ego Doo i szczeniaka Mocnego Mike’a! Wciąż za mało? Co powiecie na tajemniczego latającego królika, który JEDNOCZEŚNIE jest wampirem? Do każdego programu dołączyliśmy mnóstwo zabawnych gier, filmików i kreatywnych zabaw. A do tego dodaliśmy piękne animacje!

Rozpoznajesz znajome twarze? Boomerang to dom dla odświeżonych wersji pełnych wspomnień klasyków. Mamy tu twoich ulubionych bohaterów z dzieciństwa i twoje dziecko z pewnością pokocha je tak samo jak ty!

Wybierz kreskówkę
Zakręć kołem, aby wybrać swoje ulubione kreskówki! Zatrzymaj się przy każdej sekcji, a zobaczysz, jak bohaterowie ożywają i machają ci na powitanie! W Boomerang Zabawa znajdziesz mnóstwo klasycznych kreskówek, w tym:

- Tom i Jerry
- Scooby Doo i… zgadnij kto?
- Nowe Zwariowane Melodie
- Grizzy i lemingi
- Mocny Mike
- Taffy
- Królikula
- Yabba Dabba Dinozaury!
- Jaś Fasola
- Rodzina Hapciów
- Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz

Stuknij i odkrywaj
Możesz odkrywać świat każdej kreskówki i znaleźć ukryte niespodzianki w całej aplikacji! Nigdy nie wiesz, co znajdziesz, gdy odwiedzisz kolejny program! Baw się z Tomem i Jerrym i odkryj sekret kawałków sera – czy coś się kryje w mysiej dziurze? Pomóż Taffy’emu zbudować gigantyczną kanapkę ze snów! Nie zapomnij poprzeszkadzać Królikowi Bugsowi w uprawianiu jogi! Wszędzie możesz odkryć zabawne momenty!

 

Zapisz ulubione
Po zagraniu w grę albo obejrzeniu filmiku możesz zapisać je w Ulubionych – znajdziesz je wszystkie pod wielką żółtą uśmiechniętą buźką. Zbierz swoje ulubione materiały w jednym miejscu i dodawaj nowe, odkrywając aplikację. Uważaj: upewnij się, że twoje Wi-Fi jest włączone, gdy zapisujesz ulubione materiały, aby móc je później odtworzyć offline!

Odkryj niesamowite treści
Szczycimy się tym, że mamy najlepszą aplikację ze świetnymi materiałami dla twojego dziecka! Możesz wybierać z długiej listy gier, na której znajdą się platformówki, endless runnery, puzzle, gry memory, kolorowanki i zabawy w rysowanie. Możesz być podróżującym detektywem ze Scoobym Doo albo polować na pyszny ser w Jerrym, uciekając przed kotem Tomem. Niech poniesie cię wyobraźnia i daj się wciągnąć w cudowny świat kreskówek – tylko w Boomerang Zabawa!

Zrzuty z ekranu